Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
bodek300 b Waldemar Wrzalka Piotr Wojtala Roman Stelmach robert soltys MG Go Presto723 Chudy028 (8663 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Posola40 napisał:
Jak dobrze rozumiem wszystkie miejscowości nad względnie wysokimi fiordami są zagrożone!
Czy ktoś zna więcej naukowych faktów na ten temat?
A co na przykład z tzw. 'Cofka' i podnoszeniem się poziomu wody pod wpływem lodowców?


Jak sie boisz cofki itp. zjawisk hydrologicznych to za wszelka cene unikaj wyjazdow do: Wenecji, Hamburga, na Mauritius, w ogole calej Polinezji!!! Kup chate w Hindukusz, Tybecie, Pamirze, albo Nepalu, ewentualnie w Andach i tam siedz. Czasami tam wieje... Mam nadzieje, ze nie boisz sie wiatru i sniegu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
Po pierwsze to się mało czego boje! Po drugie te obawy wysnuły się po publikacjach Norweskich naukowców. A po trzecie pisałam w jednym z pierwszych postów ,że proszę o konkretne odpowiedzi osób które się orientują w temacie a nie osób zajmujących się para-filozofią!

z góry dziękuję za odpowiedzi osób mających
konkretną wiedzę! Trolom internetowym również dziękuje
za ewentualną chęć niewypowiadania się!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
M. M.
(M12tri)
Nowicjusz
Posola40 napisał:
Po drugie te obawy wysnuły się po publikacjach Norweskich naukowców.(...) nie osób zajmujących się para-filozofią!

Olu, ja również mam wiele obaw...boję się organizmów genetycznie modyfikowanych. Ograniczam mięso, nie jem parówek, bo są z mięsa oddzielonego mechanicznie.

To był przykład właśnie takiego pierniczenia trzy po trzy, jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Chcesz konkretnych informacji, to nie pytaj o jakieś tsunami wynikające z badań uczonych.
Zawsze możesz zamieszkać w schronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Posola40 napisał:
Trolom internetowym również dziękuje
za ewentualną chęć niewypowiadania się!


A ty co jesteś jak nie troll pod fałszywym avatarem?

cleveland854321.blogspot.no/2013/05/ther...rn-song-in-this.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
Tyle ,że takie zjawisko miało już miejsce i zmiotło a raczej zmyło całą miejscowość!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Posola40 napisał:
Tyle ,że takie zjawisko miało już miejsce i zmiotło a raczej zmyło całą miejscowość!

Tak jak i twój mózg...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a z której jej głowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ola B.
(Posola40)
Wiking
Na tych forach po waszych odpowiedziach już wiem dla czego biją za granica Polaków! Totalna żenada i poziom geniusza który sper--ł lekarzowi z wiadra ze skrobankami. Jak tu się dziwić, że wola czarnych, Arabów, Filipinczyków itd itp.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Posola40 napisał:
poziom geniusza który sper--ł lekarzowi z wiadra ze skrobankami..
a było tego trochę co
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a było tego trochę co
cos ty przeciez jest 3 x grubsza i jeszcze chlopa nie miala
dlatego marzy o czarnuchach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok